Apie mus

stolvika vilkikaiUAB “Stolvika” įkurta 1992 m. gruodžio 30 d., ir jau 25 metus teikia krovinių pervežimo paslaugas tarptautiniais maršrutais. Ilgametė patirtis leido suformuoti kokybinių parametrų sistemą, kuri mūsų klientams garantuoja greitą ir saugų jų krovinių pristatymą iki paskirties vietos.
Savo klientams siūlome tiek standartinį krovinių gabenimą tentinėmis, tiek ir šaldytuvinėmis puspriekabėmis. Pagrindiniai standartinių krovinių transportavimo maršrutai iš/į Lietuva-Ispanija, Lietuva-Prancūzija, Lietuva-Rusija (Maskva, Sankt Peterburgas), darbas Europoje.
Modernus ir nuolat atnaujinamas automobilių parkas, daug patirties sukaupęs kolektyvas leidžia prisitaikyti prie šiandieninės dinamiškos transporto paslaugų rinkos ir dirbti efektyviai, patenkinant visus klientų poreikius.

Istorija

UAB “Stolvika” įkurta 1992 metais. Veiklos pradžioje įmonė vykdė medžio pjovimo ir obliavimo darbus, medinių statybinių konstrukcijų ir detalių gamybą, užsiėmė mažmenine ir didmenine prekyba, bei teikė tarpininkavimo ir krovinių pervežimo paslaugas tarptautiniais maršrutais. Ilgainiui, įsitvirtinus rinkoje ir užmezgus patikimus ir ilgalaikius ryšius su klientais ir partneriais, nuo 1995 m. įmonė pradėjo krovinių pervežimą tarptautiniais maršrutais, o 2000 metais įmonėje buvo atidarytas transporto remonto ir techninės priežiūros servisas, kas padidino mūsų garantiją, jog kelionės metu neįvyks nemalonių incidentų, kurių pasekmės transporto srityje yra itin rimtos. Mes tapome dar stipresni ir patikimesni partneriai transporto paslaugų rinkoje.

Mūsų misija – būti augančia ir tobulėjančia įmone, būti patikimu partneriu, teikti aukšto lygio transporto paslaugas, visada atsižvelgti į individualius klientų poreikius.
Mūsų vertybės – patikimumas, profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas.