Paslaugos

kroviniu pervezimas tentinemis puspriekabemisKrovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais ne tik Europos Sąjungos ribose, bet ir Rusijos teritorijoje. Mūsų pagrindiniai maršrutai Lietuva-Ispanija, Ispanija-Lietuva, Lietuva-Prancūzija, Prancūzija-Lietuva, Lietuva-Rusija, Rusija-Lietuva. Vykdome krovinių gabenimą vidiniais maršrutais Europoje, Vokietija-Prancūzija-Ispanija ir kt. UAB “Stolvika” transporto parką sudaro 120 vilkikų. Visi vilkikai ir priekabos atitinka aukščiausius reikalavimus, yra švarūs ir tvarkingi bei pilnos komplektacijos. Skubos atveju parenkame transporto priemonę su dviem vairuotojais, kas leidžia išvengti privalomų sustojimų nepažeidžiant vairuotojo poilsio ir darbo režimo. Tokiu būdų jūsų krovinys bus nugabentas saugiai ir greitai.

kroviniu pervezimas saldytuvinemis puspriekabemisMes nuolat rūpinamės turimo inventoriaus priežiūra ir atnaujinimu bei žmogiškųjų išteklių kvalifikacijos kėlimu. Tai suteikia garantiją, jog mūsų teikiamos pervežimo ir transporto priežiūros paslaugos patenkins klientų lūkesčius. Esame lankstūs ir atsakingi, todėl krovinio pristatymą deriname pagal kliento poreikius. Susisiekite su mumis, jeigu norite pasikonsultuoti, sužinoti krovinių gabenimo kainą ir/ar pristatymo terminus.

Remdamiesi savo tradicijomis ir didele patirtimi šioje srityje, mes garantuojame profesionalumą, atsakomybę ir patikimumą vykdant visus užsakymus.